3 TOP zľavové vouchery na služby za karanténne ceny!

0
520
muz s percentami zlavy na ruke

Kríza spôsobená pandémiou koronavírusu so sebou neprináša len negatíva. Mnohí predajcovia svoje služby ponúkajú za neuveriteľné ceny. Ba čo viac, ich zľavové vouchery môžete využiť buď hneď, majú platnosť do konca roka, alebo aj celé dva roky. Preto sme pre vás pripravili zoznam troch TOP služieb, ktoré sa rozhodne oplatí využiť!

Dezinfekcia domácnosti

Mimoriadne užitočnou pre každú jednu domácnosť je dezinfekcia domácnosti, ktorá je momentálne k dispozícii nielen pre vaše kancelárie či autá, ale aj samotné domácnosti. No a a určite ste už prišli na to, že dezinfekcie nie je v dnešnej dobe nikdy dosť. Ak sa už rozhodnete túto službu využiť, odporúčame vám rozhodne dezinfekciu domácnosti ozónom, ktorá likviduje omnoho viac baktérii, vírusov, plesní, húb a roztočov ako dezinfekcia samotným alkoholom.

dezinfekcia ruk a domacnosti

V prípade, že by radšej zvolili prírodnejšiu formu dezinfekcie, máte k dispozícii dezinfekciu pomocou pary. Tá odstráni usadené nečistoty či mastnotu a dokáže vyčistiť aj najťažšie dostupné miesta vo vašej domácnosti či kancelárii. Čistenie parou, navyše, vracia povrchom stratený lesk. Viete, čo je na tejto dezinfekcii najlepšie? Spotrebuje sa pri ňom až o 90  % menej vody ako pri klasickom umývaní!

Dentálna hygiena

Vedeli ste, že dentálna hygiena je počas karanténnych opatrení povolená? Kozmetickí zubári, samozrejme, prijali všetky preventívne opatrenia pred šírením vírusu COVID-19. Navyše, disponujú najmodernejším zariadením na dezinfekciu a sterilizáciu všetkých nástrojov. Okrem toho, využívajú aj germicídny žiarič, ktorý zabíja všetky baktérie a vírusy v ovzduší.

zena na dentalnej hygiene

Svoj termín na dentálnu hygienu si môžete objednať online alebo telefonicky. No a v prípade, že si už objednáte túto službu, určite si zakúpte aj kupón na bielenie zubov. Práve teraz sa vám to oplatí skutočne najviac. Nemusíte sa báť, že by ste ho nevyužili. Vouchery sú totiž platné až do konca roka 2020!

Thajské masáže

Ako posledný tip vám prinášame trochu potešenia pre vyležané a vysedené chrbty po domácej karanténe. Najlepšie thajské masáže v Bratislave pre vás pripravili zľavu na každú jednu z ich 18 masáži so zľavou -50 %. Medzi inými aj masáž priamo k vám domov alebo rodinnú zvýhodnenú masáž. Znova platí, že tieto zľavové kupóny viete využiť po celé dva roky od zakúpenia vouchera.

thajska masaz ruk

Zaujali sme vás natoľko, že by ste masáž chceli kúpiť celej rodine či priateľom? Pri zakúpení viac ako 10 kusov voucherov získate ešte dodatočnú zľavu 10 %. Spoločne vás teda množstevná zľava vyjde na neskutočných 60 %!