Dostali ste sa do bodu, kedy už neviete, čím by ste svoju drahú polovičku potešili práve na takéto sviatky, akým je Valentín? Darčeky, ktoré dávate na všetky meniny a narodeniny chcete vymeniť za niečo, čo skutočne prekvapí a poteší? Prinášame vám pár tipov na zaujímavé valentínske darčeky.

#Kozmetika

Zmienila sa vám vaša drahá, že by rada vyskúšala nový parfum, kolagén, sérum, krém na pleť,  prípadne kozmetiku, ktorá sa pohybuje v trochu vyššej cenovej kategórii? Hoci cena darčeka nehovorí o tom, nakoľko si vašu polovičku vážite, ale čo viac by ju mohlo potešiť, ako to, po čom už dlho túži?

#Oblečenie

Pri tomto tipe darčeka to môže byť veľký risk, hlavne ak neviete, akú veľkosť oblečenia nosí. Ale v každej žene drieme malá princezná, ktorá po celom dni najradšej príde domov a oblečie si milé pyžamo a ponožky s postavičkami, ktoré nikto iný nevidí. Roztomilým ponožkám sa poteší každá, a to nielen na Vianoce. Ak siahnete a kúpite ponožky s pekným valentínskym motívom, určite si pomyslí, že ste to mali vopred premyslené. Rovnako sa môžete inšpirovať a darovať pekné rúška, ktoré je teraz potrebné využívať.

#Poukážky

Poukážky sú veľmi vďačným darčekom, pretože je možné ich využiť kedykoľvek. Pri tomto darčeku opäť platí, že môžete zabezpečiť poukážku na niečo, čo má vaša milá rada, ale je možné ju využiť aj na niečo, čo vyslovene neznáša. Máme na mysli napríklad, ak viete, že nerada po vás upratuje, darujte jej darčekovú poukážku na upratovanie, prípadne na akékoľvek iné služby, ktoré nerada robí.

7

#Zdravie

Darovať zdravie v podobe výživových doplnkov by nebol asi úplne skvelý darček, ale darovať kozmetický, estetický, prípadne chirurgický zákrok, ktorý pomôže aj po zdravotnej stránke? Ak má vaša polovička nejaký zdravotný problém, ktorý ju obmedzuje, pokojne porozmýšľajte aj nad niečím takým. Väčšinou sa na tieto zákroky dá vybaviť darčeková poukážka, o ktorej sme už písali.

1

#Zážitok

Je vaša polovička ten typ človeka, ktorý má radšej zážitky než hmotné veci? Tak tento tip je práve pre vás. Hoci sa momentálne nedá ísť na romantickú večeru, do kina alebo do divadla, ale všetko to sa dá zariadiť aj doma. Stiahnite obľúbený film vašej polovičky, uvarte večeru, aj keď nie ste šéfkuchár a viete uvariť špagety s morca-dellou, urobte to pre ňu. Kúpte dobré víno, zapáľte sviečky a prekvapte svoju polovičku originálnym darčekom.

6

#Kvety a čokoláda

Napriek týmto tipom chcete predsa len staviť na istotu? Hoci kvety a čokoláda patria k tým darčekom, ktoré sa skutočne dávajú na všetky sviatky, ale je to darček, ktorý zaručene poteší každú ženu. Ak viete, aký kvet vaša drahá polovička miluje, kúpte jej kyticu kvetov práve z nich. Ak tento darček doplníte aj o čokoládu, bomboniéru alebo čokoľvek sladké, máte vyhraté. Samozrejme odporúčame siahnuť po kvalitnej čokoláde. Nič nepokazíte ani personalizovaným šperkom.

5

Ak sa už rozhodnete pre akýkoľvek typ darčeka, prajeme vám najmä prežiť sviatok zaľúbených s tým človekom, ktorého máte najradšej.