Začal sa váš partner správať v poslednej dobe inak? Nedostávate toľko pozornosti a ani váš milostný život už nie je taký, ako predtým? Je bohužiaľ možné, že je v tom niekto iný. S podvádzaním sa stretol už skoro každý, či bol toho iba svedkom alebo aj súčasťou. Pokiaľ pochybujete o svojom partnerovi a  pocit, že vás podvádza je čoraz väčší, zistite, či sa niektorý z týchto signálov týka aj jeho.

Zvýšené alebo znížené libido

Pre ľudí, ktorí podvádzajú je často prirodzené, že prestanú mať záujem o milovanie so svojím partnerom, nakoľko “to“ už dostavajú inde. Niekedy sa však môže stať, že práve naopak budú chcieť sex častejšie. Buď to môžu robiť kvôli tomu, že sa cítia previnilo a chcú, aby ich partner nezačal podozrievať alebo to robia preto, aby uspokojili svojho partnera a už si to nevyžadoval vtedy, keď budú práve so svojou milenkou.

Ich denný program sa zrazu zmení bez vysvetlenia

Väčšine ľudí, ktorí chodia bežne každý deň do práce, sa harmonogram dňa príliš nemení. Pokiaľ aj majú zmenu v programe, väčšinou ide o niečo,, načo majú relevantný dôvod. Ak však zrazu váš partner začne ostávať pravidelne v práci dlhšie a riešiť pracovné veci aj cez víkend, môže to značiť, že vás podvádza a prácu využíva len ako výhovorku.

Začnú sa viac zaujímať o svoj vzhľad

Ľudia sa niekedy rozhodnú zamerať na svoj vzhľad ako súčasť novoročného predsavzatia. Ak sa však váš partner zrazu prehnane voňavkuje alebo míňa veľa peňazí na nové oblečenie a v minulosti mu na tom bytostne nezáležalo, je na mieste sa opýtať, čo stojí za jeho náhlou zmenou. Pokiaľ vám neodpovie jasne a snaží sa to zahovoriť, ide o jasný signál.

viber_image_2021-09-23_10-20-23-996

Sú neustále nedostupní

Opäť, zmena je pri podvádzaní kľúčovým faktorom. Pokiaľ je váš partner aj celý deň nedostupný, môže ísť o ďalší varovný signál, že váš partner má milenku.

Jeho priatelia sú zrazu odmeraní

Ak vás partner podvádza, je veľmi pravdepodobné, že sa s tým zveril svojim najbližším kamarátom. Preto je viac ako možné, že jeho kamoši už  vedia dávno skôr o tom, čo sa deje, než vy. Môžu sa vďaka tomu cítiť sami previnilo a nepríjemne, možno práve preto sa vyhýbajú kontaktu s vami alebo sa začnú správať odmerane.

Trávia viac času na mobile

Predtým ste sa dokázali celé hodiny rozprávať a teraz je váš partner neustále na mobile? Môže ísť takisto o ďalší signál, že niečo nie je v poriadku a jeho pozornosť venuje niekomu inému. Napríklad aj nečakaná zmena hesiel v jeho zariadeniach je signálom toho, že pravdepodobne skrýva niečo, čo nechce, aby ste sa dozvedeli.

viber_image_2021-09-23_10-22-53-832

Signálov môže byť mnoho a každý dokáže neveru tajiť inak, preto je stále najlepšie sa partnera úprimne opýtať. Niekedy môže ísť totižto naozaj len o nešťastnú zhodu náhod.