V knihe Čakrová liečba nájdete samoliečebné techniky a postupy pre každú čakru, meditácie krok za krokom, použitie kryštálov podľa fotografií, ilustrované jogové pozície, aplikáciu esenciálnych olejov, tipy týkajúce sa stravy a diéty, ako aj návrhy na zmenu správania.

Licencovaná akupunkturistka a majsterka a učiteľka reiki Margarita Alcantara prináša v prehľadnej príručke určenej začiatočníkom základné informácie o čakrovom systéme ľudského tela a oboznamuje ich s možnosťami, ako zmierniť alebo odstrániť zdravotné problémy spojené s fungovaním jednotlivých čakier ich odblokovaním a vyvážením ich činnosti. Na tento účel slúžia osvedčené techniky, ako určité jogové pozície, drahé kamene súvisiace s činnosťou jednotlivých čakier a esenciálne oleje.

Čakrová liečba je mimoriadne účinné umenie, ktorým si dokážete v každom ohľade skvalitniť život. „Nesmierne rada sa s vami podelím o svoju vášeň pre čakry a naučím vás liečiť sa zvnútra. V prvej časti vám predstavím koncepciu čakier, aby ste si osvojili základné vedomosti o svojich energetických centrách. Ak sú pre vás čakry úplne novým pojmom a potrebujete o nich získať elementárny prehľad, je to výborný začiatok,“ píše autorka.

cakrova-liecba-kniha

Na ďalších stranách je prehľadne usporiadaný opis jednotlivých čakier.
Rôzne spôsoby práce s čakrami – od meditácie cez jogu až po kryštaloterapiu.
Určite vás zaujme „Využitie sily čakier“. Či už to viete, alebo nie, čakry sú významným hnacím činiteľom ovplyvňujúcim všetky stránky vášho každodenného života.

V druhej časti knihy sa autorka zaoberá bežnými druhmi nerovnováhy, ktoré sa prejavujú na telesnej, duševnej, citovej a duchovnej úrovni, a ponúka užitočné techniky, ktorými môžete začať postupne liečiť nevyvážený stav jednotlivých čakier.
Tiež si môžete vyhľadať symptómy a ochorenia a zistiť, ktorú čakru treba vyvážiť.
Následne nájdete techniky liečby tých čakier, ktoré potrebujete zharmonizovať či preliečiť.

„Dúfam, že na vlastnej koži zažijete, ako vám znalosti načerpané z tejto knihy dopomôžu k životu, aký chcete viesť. Veľa šťastia pri čítaní – a najmä pri liečbe a uzdravovaní!“ odkazuje autorka knihy Čakrová liečba Margarita Alcantara.

cakry