Vybudovať si pevný vzťah chce veľa času. Chce to prekonať množstvo prekážok a situácií. Nikdy to nie je prechádzka ružovou záhradou, ale pevný vzťah si to vyžaduje.

Spoločné bývanie

Spoločné bývanie je rozhodne dôležitým okamihom v každom vzťahu. Upevniť váš vzťah však môže aj krátkodobé bývanie. Veď kedy by ste lepšie spoznali človeka, než v spoločnej domácnosti. Zistíte nie len jeho zlozvyky, ale aj rituály  a prídete k zisteniu, či s ním viete dlhodobo žiť.

Dizajn-bez-nazvu-4

Spoločná dovolenka

Aj spoločná dovolenka, alebo výlet preukáže, či ste na rovnakej vlne. Na cestách mimo domova musíme často krát čeliť rôznym nepríjemným situáciám, ktoré treba vyriešiť. Práve vtedy sa ukazujú naše ľudské črty, vďaka ktorým vieme zistiť o človeku hneď o niečo viac.

Dizajn-bez-nazvu-5

Problémy

Nie nadarmo sa hovorí „v šťastí aj v nešťastí“ . Vo vzťahu nie je až tak dôležité aby to fungovalo keď je všetko ideálne, práve naopak. Hľadajte vzťah, ktorý bude fungovať aj počas krízy, či rôznych problémov, ktoré nás stretávajú. Potrebujete predsa niekoho kto pre vás bude oporou v ťažkých časoch.

Spoločné zážitky

Nič nedokáže spojiť dvoch ľudí viac, než spoločné zážitky. Tvorte si ich, dokumentujte a spomínajte. Verte, že sa z vás tak stane nerozlučná dvojka.

Dizajn-bez-nazvu-6

Odlúčenie

Nič neposilní a neoverí vzťah tak, ako dlhé odlúčenie. Nemusí ísť nevyhnutne o vzťah na diaľku, aj mesačné odlúčenie dokáže upevniť vzťah. Uvedomíte si, ako je pre vás ten druhý dôležitý a váš vzťah bude hneď o niečom úplne inom.