Chcete cvičiť jogu doma? Toto sú TOP joga youtuberi!

S podobným označením

Bolesť na hrudi nemusí byť vždy od chrbtice

Bolesť a pichanie na hrudi môžu zapríčiňovať viaceré ochorenia. Kým niektoré príčiny sú menej závažné, iné môžu byť príznakom vážneho a život ohrozujúceho problému....

Viete, čo všetko môže spôsobiť zlý pitný režim?

Voda je veľmi dôležitá pre celkové zdravie človeka. Pomáha udržiavať všetky telesné funkcie v dobrej kondícii. V ľudskom tele sa nachádza asi 60 %...

Cítite sa po každom jedle ako balón? Vyskúšajte týchto 5 potravín proti nafukovaniu!

Nafúknuté bruško nielenže znepríjemňuje život, ale môže byť dokonca príznakom zdravotných problémov. Najčastejšie je však zapríčinené zlým výberom potravín, ktoré spôsobujú nielen vonkajšie, ale...

Módne kúsky, na ktoré Talianky nedajú dopustiť

Sebavedomie a elegancia sú dve vlastnosti, na ktoré Talianky nedajú dopustiť. Preto vždy na uliciach v Taliansku uvidíte iba dámy perfektne oblečené sebavedomo kráčajúc...

Niekedy je oveľa lepšie byť jogínom bez drahých členstiev v štúdiu a preplnených skupinových kurzov. Našťastie, dnešná doba plná youtubových kanálov nám umožňuje čoraz viac cvičiť v pohodlí domova. 30-dňové výzvy jogy, jogu liečiacu konkrétny zdravotný alebo psychický problém, jogu pred spaním alebo intenzívne meditačné sedenia, v našom zozname rozhodne nájdete to svoje!

Joga vás nielenže dostane do mentálnej pohody, ale aj harmónie s vaším telom a zdravým životným štýlom. Stlmte svetlá, zoberte si fľašu vody, uchopte svoju rohož, vyzujte si topánky a zapnite si zen s týmito 3 najlepšími inštruktormi jogy.

Adriene Mishler – Yoga With Adriene

Počet sledovateľov: 7,39 milióna
Počet videí: 553 videí

Adriene má videá pre nadšencov jogy na všetkých úrovniach a jej profesionálne vysoko kvalitné videá ponúkajú niečo pre každého. Považuje sa za jedného z najlepších jogových YouTuberov vonku, Adriene podporuje pozitívne myslenie a jednoducho robí to, čo je dobré. Po vyskúšaní jedného z jej videí je ľahké zistiť, prečo má Adriene viac ako 6 miliónov predplatiteľov.

yoga with adriene

Lesley Fightmaster – Fightmaster Yoga

Počet sledovateľov: 570 tisíc
Počet videí: 630 videí

Lesley vedie jogínov na všetkých úrovniach rôznymi praktikami so zameraním na šťastie, duševné a fyzické zdravie a pohodu. Jej videá zahŕňajú cvičenia pre začiatočníkov, jogu na chudnutie, bolesť chrbta a mnoho ďalších. Zahŕňa aj 30-dňové výzvy na podporu lepšieho životného štýlu. Je váš denný program maximálne nabitý a nemáte čas na cvičenie? Lesley vám ponúka aj cvičenia jogy iba 15 až 20 minút.

Lesley Fightmaster – Fightmaster Yoga

Julia Semenova & MArk Spicoluk – Boho Beautiful

Počet sledovateľov: 1,24 milióna
Počet videí: 289 videí

Toto manželské duo stojí za účtom Boho Beautiful. Ich videá obsahujú exotické miesta, kde vykonávajú jogové praktiky na úrovni od úplných začiatočníkov po pokročilých. Zdieľajú sprievodné meditácie a mnoho ďalšieho. Kanál Boho Beautiful je určený predovšetkým na cvičenie jogy, má však aj veľa videí o príprave a varení vegánskeho jedla či pilates na doma.

Julia Semenova & MArk Spicoluk – Boho Beautiful

Odporúčame

Nemecko daruje Česku 15 starších tankov Leopard, neskôr by mali Česi nakúpiť najmodernejšie stroje

Darom Nemecko oceňuje intenzívnu českú podporu vojenským materiálom pre Ukrajinu.

Turecko schváli vstup Švédska a Fínska do NATO, ak Severania splnia jeho desať požiadaviek

Zoznam zahŕňa požiadavku, aby obe krajiny zastavili finančnú podporu skupinám s väzbami na Stranu kurdských pracujúcich.

Pri splave rieky na Balkáne tragicky zomrel slovenský diplomat Michal Hrušík

Šéf slovenskej diplomacie Ivan Korčok vyjadril úprimnú ľútosť nad touto tragédiou.

Krajiny EÚ by mali rýchlo doplniť muníciu a vojenské vybavenie, Brusel ponúkne aj finančné stimuly

„Od menovej krízy z roku 2008 Európa prechádzala istým druhom tichého odzbrojovania," povedal šéf európskej diplomacie.

Odporúčané články