Chcete cvičiť jogu doma? Toto sú TOP joga youtuberi!

0
1734
mlada zena cvici jogu na podlozke

Niekedy je oveľa lepšie byť jogínom bez drahých členstiev v štúdiu a preplnených skupinových kurzov. Našťastie, dnešná doba plná youtubových kanálov nám umožňuje čoraz viac cvičiť v pohodlí domova. 30-dňové výzvy jogy, jogu liečiacu konkrétny zdravotný alebo psychický problém, jogu pred spaním alebo intenzívne meditačné sedenia, v našom zozname rozhodne nájdete to svoje!

Joga vás nielenže dostane do mentálnej pohody, ale aj harmónie s vaším telom a zdravým životným štýlom. Stlmte svetlá, zoberte si fľašu vody, uchopte svoju rohož, vyzujte si topánky a zapnite si zen s týmito 3 najlepšími inštruktormi jogy.

Adriene Mishler – Yoga With Adriene

Počet sledovateľov: 7,39 milióna
Počet videí: 553 videí

Adriene má videá pre nadšencov jogy na všetkých úrovniach a jej profesionálne vysoko kvalitné videá ponúkajú niečo pre každého. Považuje sa za jedného z najlepších jogových YouTuberov vonku, Adriene podporuje pozitívne myslenie a jednoducho robí to, čo je dobré. Po vyskúšaní jedného z jej videí je ľahké zistiť, prečo má Adriene viac ako 6 miliónov predplatiteľov.

yoga with adriene

Lesley Fightmaster – Fightmaster Yoga

Počet sledovateľov: 570 tisíc
Počet videí: 630 videí

Lesley vedie jogínov na všetkých úrovniach rôznymi praktikami so zameraním na šťastie, duševné a fyzické zdravie a pohodu. Jej videá zahŕňajú cvičenia pre začiatočníkov, jogu na chudnutie, bolesť chrbta a mnoho ďalších. Zahŕňa aj 30-dňové výzvy na podporu lepšieho životného štýlu. Je váš denný program maximálne nabitý a nemáte čas na cvičenie? Lesley vám ponúka aj cvičenia jogy iba 15 až 20 minút.

Lesley Fightmaster – Fightmaster Yoga

Julia Semenova & MArk Spicoluk – Boho Beautiful

Počet sledovateľov: 1,24 milióna
Počet videí: 289 videí

Toto manželské duo stojí za účtom Boho Beautiful. Ich videá obsahujú exotické miesta, kde vykonávajú jogové praktiky na úrovni od úplných začiatočníkov po pokročilých. Zdieľajú sprievodné meditácie a mnoho ďalšieho. Kanál Boho Beautiful je určený predovšetkým na cvičenie jogy, má však aj veľa videí o príprave a varení vegánskeho jedla či pilates na doma.

Julia Semenova & MArk Spicoluk – Boho Beautiful