Láska vášho života. Vaša duša sa páruje. Váš životný partner. Ten zvláštny niekto. Či si to pripúšťame alebo nie, mnohí z nás sa snažia nájsť náš dokonalú polovičku. Túžime mať niekoho na našej strane, ktorý nás bude milovať počas našich momentov nedokonalosti a zdieľať spomienky. Videli sme o nej dostatok filmov, takže musí existovať, nie?

Ako pritiahnete lásku svojho života? Tu je 5 tajomstiev, ktoré vám umožnia začať: 

1. Buďte autentický

Ak chcete nájsť skutočnú lásku, musíte najprv zdôrazniť svoje pravé ja. Ak chcete, aby vás niekto miloval počas vašich momentov nedokonalosti, musíte byť najskôr ochotný urobiť to pre niekoho iného. Buďte čo najviac sám sebou a tak ste pripravený na autentickosť niekoho iného. Čo vás skutočne robí šťastným? Čo naozaj chcete od života? Je ľahké sa chytiť v podobe príjemných druhých a robiť to, čo sa zdá byť populárne alebo „normálne“ v tej dobe. Ľudia sú priťahovaní k pravosti. Zoznámte sa sami seba, milujte sa a učte sa konať a hovoriť autenticky.

2. Buďte najlepší

Napriek tomu, že protiklady môžu prilákať, musíte najprv pochopiť, že „ako lákajú.“ Nastavíte parametre pre jednotlivca, s ktorým chcete stráviť svoj život. Chcete stráviť svoje dni so zdravou osobou, ktorá sa stará o svoje telo? Chcete sa obklopiť osobou, ktorá vidí to najlepšie v ľuďoch a situáciách? Potom sa prestať sťažovať. 

3. Buďte si istý

Buďte si istí svojimi rozhodnutiami a schopnosťou prilákať lásku do svojho života. Ak ste si svojou autentickou istý, táto dôvera z vás bude vyžarovať. Budete priťahovať niekoho, kto to pozná a ocení. Podporujte túto dôveru tým, že viete, že ste celistvý a ste to vy.

4. Buďte otvorený

Ak je vašou túžbou stretnúť sa s niekým novým, potom musíte byť ochotní sa spojiť a otvoriť sa s ľuďmi okolo vás. Ak bude chcieť niekto s vami naraziť na rozhovor, buďte ochotní a zapojte sa. Aj keby táto osoba nebola láskou vášho života. Čo najviac praktizujte otvorenosť. 

5. Buďte šťastný

Možno najdôležitejšie tajomstvo tohto zoznamu je byť šťastný. Každý chce byť okolo šťastných ľudí; šťastie je magnetické. Takže svoju energiu zamerajte na premýšľanie a robenie vecí, ktoré vás robia šťastnými.