Mnohí máme sen vlastniť firmu. Vyrábať produkty so srdiečkom, ktoré majú pridanú hodnotu a ktoré v konečnom dôsledku pomáhajú ľuďom. Často sa však výrobcovia produktov orientujú viac na online marketing a sociálne siete. Čo však robí obľúbený produkt produktom? No predsa jeho obal (samozrejme okrem vnútra).

Viete, ako sa hovorí – obal, teda balenie predáva produkt. Vďaka peknému, možno ekologickému či originálnemu obalu môže váš výrobok padnúť do oka nielen vašej cieľovej skupine. Niekedy si vďaka dômyselnému obalu kúpime knihu, časopis, kozmetiku či dokonca aj jedlo. Takže je súčasťou marketingového mixu, ktorý vám pomôže presadiť sa na trhu.

glass-bottles-travertine-stone-against-dry-pampas-grass-beige-close-up-cosmetic-mockup-1024x725

Váš produkt potrebuje obal, ktorý predáva

Ak ste sa rozhodli vyrábať domácu kozmetiku alebo domáce produkty a hľadáte príjemné balenie, ktoré by odrážalo váš produkt, máme pre vás výborný tip. Svoju kartu môžete vsadiť na spoľahlivého dodávateľa All in Packaging, ktorý poskytuje komplexné riešenia, do ktorých si všetko pekne zabalíte. Stačí si len vybrať z veľkého množstva ten správny obal.

V All in packaging nájdete obaly každého druhu. V kategórii nádoby objavíte hneď niekoľko rôznych druhov, či už ide o tuby, klasické fľaše, sklenené výrobky či tuby na rúže. Zabalíte do nich jednoducho všetko, čo potrebujete.

Nezabudnite produkt zabaliť do škatule

Keď jeden obal nestačí, nemusíte si lámať hlavu, odkiaľ vezmete ďalší. All in Packaging, má naozaj všetky druhy obalov, aké len potrebujete. A keďže hotový produkt už máme zabalený v peknom sklenenom či ekologickom obale, nemôžeme ho nechať len tak, naostro. Čo ak by sa počas prepravy poškodil?

Oblečte ho preto podľa vlastných preferencií a presne na to vám poslúžia pekné kartónové krabice. Vyberte si veľkosť, počet či dokonca vlastný návrh, ktorý ju bude zdobiť. Dajte vášmu produktu obal, ktorý si zaslúži.

Na čo všetko vám v All in Packaging vytvoria škatule? 

  • kozmetika
  • vône, parfémy
  • krémy
  • lieky
  • výživové doplnky
  • domáce sirupy či elixíry
  • séra
  • a pod.

process-packing-gingerbread-cookies-into-kraft-box-1024x683

Nezabúdajte, základom je výber ideálneho obalu pre vaše potreby či produkty. Objednávanie je veľmi jednoduché. Stačí, ak nájdete ten správny typ, ktorý potrebujete. Vyklikáte množstvo prípadne druh a objednáte.