Už sa Vám niekedy stalo, že ste potrebovali niečo z lekárne, no nemali ste popri každodenných starostiach čas tam ísť? Prípadne kým prídete z práce, nie je už „tá Vaša“ otvorená? Alebo ste jednoducho kvôli chorobe nevedeli vstať z postele a zhodou náhod Vám nemal kto zájsť po lieky a tak ste po ne museli ísť napriek tomu sami?  Neboli ste spokojný s  rozsahom ponúkaného sortimentu v lekárni?

Ak ste na niektoré z predchádzajúcich otázok odpovedali kladne, je online lekáreň www.lieky24.sk pre Vás tou správnou voľbou.

Ponúka online lekáreň niečo viac?

Uvedomujeme si, že súčasný časovo a psychicky náročný životný štýl nám ukrajuje z nášho voľného času a práve preto Vám ponúkame NON-STOP 24 – hodinové poskytovanie lekárenskej starostlivosti. Áno, práve 24- hodinový rozsah poskytovaných služieb nás robí výnimočnými, odlišnými,  novými a dynamickými. Počas celého dňa si môžete svoje lieky objednať z pohodlia domova alebo práce a my Vám ich doručíme priamo k Vám domov, alebo kde si určíte. Samozrejmosťou je aj NON – STOP online poradňa.

470943b5

Je nákup v internetovej lekárni bezpečný?

Áno, nákup prostredníctvom našej internetovej lekárni je absolútne bezpečný. Online lekáreň www.lieky24.sk je certifikovanou internetovou lekárňou so všetkými platnými povoleniami, ktorá bez prerušenia funguje od roku 2013. Prevádzkovateľom našej web lekárni je kamenná lekáreň Lekáreň na Štúrovej so sídlom v Brezne.

Tak ako v kamennej lekárni, aj v rámci internetovej lekárni spĺňame a dodržujeme prísne pravidlá ohľadom poskytovania lekárenskej starostlivosti, pričom ich dodržiavanie  je neustále kontrolované.

4d9bbe88

Čo všetko si môžem objednať a akým spôsobom?

V internetovej lekárni sa môžu predávať len voľnopredajné lieky, výživové doplnky, kozmetika, detská výživa, voľnopredajné zdravotnícke pomôcky.  Sortiment našej i-lekárni sa snažíme neustále dopĺňať o nové položky, aktualizovať a prehľadne triediť do kategórií podľa indikácií alebo dôvodu užívania. Orientácia na stránke je jednoduchá, pričom ju ešte urýchľuje výkonný vyhľadávač. Po vybratí Vášho produktu sa jednoducho v prostredí prehľadného nákupného košíka v piatich krokoch dostanete až k zaplateniu a vytvoreniu Vašej objednávky. Môžte si zvoliť paltbu bankovým prevodom alebo na dobierku pri prevzatí zásielky.

Ako rýchlo dostanem svoju zásielku?

V prípade, že objednané lieky máme skladom,  expedujeme ich ihneď po vytvorení objednávky, resp. po pripísaní úhrady na náš účet. V tomto prípade máte Vašu zásielku počas pracovného týždňa doma do 24 hodín. Ak objednaný tovar nemáme skladom, ihneď ho pre Vás objednávame  a po jeho obdržaní Vám ho posielame. V tomto prípade máte Vašu zásielku doma max. do 48 hodín.  Ak z rôznych príčin nevieme garantovať doručenie do 48hodín v rámci pracovných dní, zákazníka kontaktujeme a dohodneme si ďalší postup. Samozrejme za príplatok ponúkame aj extra služby doručenia do 09:00hod, do 12:00 hod alebo doručenie v sobotu.

Kde Vás nájdem?

Nájdete nás na na adrese www.lieky24.sk, kde okrem nakupovania a poradne môžete sledovať naše akcie a iné ponúkané služby. Taktiež sme aktívny na sociálnych sieťach – staňte sa našimi priateľmi a sledujte náš obsah na Facebooku, Google+, alebo na Twitteri.