Môžete si vychutnať šokovaný pohľad, po ktorom nasleduje na tvári vášho partnera potešenie, keď v preňho v dlhodobom vzťahu pripravíte zábavné prekvapenia. Možno sa vám páči ten pocit, že máte kontrolu a riadite svoj sexuálny život smerom, ktorým chcete vy. Možno ste ešte nepreskúmali sexuálne prekvapenia a ešte ste nezistili, aké uspokojujúce môže byť pre váš intímny život ísť na to občas viac hravo.

Bez ohľadu na to ako dlho ste spolu, váš partner bude milovať tieto prekvapenia – nápady, ktoré môžete okamžite iniciovať.

ako-prekvapit-manzela-1-1024x682

1. Naplánujte si deň s prekvapením v posteli

Deň v posteli s partnerom je nielen uvoľňujúci a zbavujúci stresu, ale je aj sexy, pretože vyvoláva intimitu a relax. Je to jeden z rafinovaných spôsobov, ako prekvapiť svojho muža v posteli a dať mu vedieť, že dnes ide len o sex. Musíte sa však na to pripraviť. Uistite sa, že váš partner bude mať celý deň voľný a nemá počas neho žiadne povinnosti. Nechcete byť sklamaní, keď bude musieť v polovici odísť.

Pripravte jedlo, hudbu, sexy filmy, hračky a čokoľvek iné, čo by ste mohli potrebovať. Týmto spôsobom môžete kempovať v posteli, mať všetko, čo potrebujete, a nikdy nemusíte odchádzať. Nezabudnite sa oholiť, upraviť si gélové nechty, vybrať sexy bielizeň a vytvoriť si účes, ktorý vydrží akékoľvek vášnivé aktivity.

2. Náhodne prideľujte sexuálne úlohy

Sexuálna domáca úloha je jedným z tých prekvapení v sexe, na ktoré budete musieť nadviazať – ako dobrý učiteľ. Zadaním sexuálnej domácej úlohy dáte svojmu partnerovi alebo manželovi vedieť, že máte na mysli sex a najmä sex s ním (samozrejme). Po návrate domov získajú aj trochu zábavy – najmä ak svoju úlohu splnia ako dobrý študent.

Akú domácu úlohu by ste mali zadať? Tu je niekoľko nápadov na sexuálne prekvapenia, ktoré vám pomôžu začať… Napíšte mu a požiadajte ho, aby vymenoval päť miest, na ktorých by sa chcel milovať. Nechajte ho vymenovať desať miest, ktoré by chcel na vašom tele pobozkať. Kúpte mu pánsku erotickú pomôcku a poproste si sexy fotku ako dôkaz, že ju použil. Čo tak trochu histórie a nechať ho napísať esej o najpamätnejšom sexuálnom zážitku s vami?

3. Sexy oblečenie

Vyzdvihnite ho z práce len v trenčkote. Trenčkot môže byť klišé sexuálne prekvapenie, ale je to také, ktoré určite ocení. Ak sa vám to nepodarí, oblečte sa do svojho najzvodnejšieho oblečenia a podávajte večeru takto oblečená bez zjavného dôvodu. Teda nerobte to iba na výročie alebo keď má narodeniny. Privítajte ho doma v sexy oblečení iba tak, v obyčajný deň!

4. Staňte sa dezertom

Prečo sa nepodávať ako dezert po varení jedla pre svojho partnera? Dajte mu misku s čokoládovou farbou na telo a odveďte ho do spálne na dezert – alebo aby ste vytvorili extra prekvapenie, ľahnite si rovno na stôl. Môže to byť jedno z najlepších sexuálnych prekvapení pre vášho muža a môžete cítiť ohňostroj, keď sa na vás pozrie, ako tam ležíte.

5. Predstierajte, že ste niekto iný

Hranie rolí môže byť jedným z najlepších prekvapení v sexe, ak dokážete zostať v charaktere. Všetko, čo musíte urobiť, je predstierať, že ste niekto iný a že váš manželský partner má sex s cudzou ženou. Nezabudnite zmeniť svoje sexuálne pohyby, ktoré sa líšia od toho, čo zvyčajne robíte. Čím viac sa dostanete do charakteru a čím rôznorodejšia bude od vášho obvyklého ja, tým šokujúcejšie a vzrušujúcejšie bude toto prekvapenie v sexe pre vás oboch.

Zmeňte si aj make-up, nechty si upravte úplne iným odtieňom gélového laku Claresa a oblečte si niečo v štýle, ktorý zvyčajne nikdy nenosíte.

6. Doprajte si spoločný kúpeľ

Nie je možné, aby ste sa spolu pravidelne kúpali, takže to môže byť milé sexuálne prekvapenie. Buď si napustite relaxačný kúpeľ vo vani alebo sa spolu osprchujte. Mohlo by to byť skvelé sexuálne prekvapenie, najmä pre vášho muža. Môžete byť nahá alebo použiť sexi spodnú bielizeň. Bez ohľadu na to, či skončíte so sexom rovno v kúpeľni alebo nie, neskôr sa k tomu určite dostanete.