Sexuálny život je v našom živote veľmi dôležitý. Nielenže je sex uvoľňujúcou aktivitou, ktorá redukuje stres, ale rovnako sa ním zbližujeme s partnerom a utvárame si pevné putá. Kvalitný vzťah nie je len o sexe, ale ak vám to klape aj v posteli je väčšia pravdepodobnosť, že spolu naozaj dokážete vytvoriť stabilný pár na celý život. S vekom sa však vyskytujú mnohé problémy s erekciou, ktoré je potrebné riešiť.

Zloženie EREXAN Standard

Zloženie prípravku EREXAN Standard pozostáva predovšetkým z produktov rastlinného charakteru. Základnú zložku tvorí L-Arginín, čo je aminokyselina, ktorá má významný podiel na tvorbe oxidu dusnatého v organizme. Vďaka tomu má veľký význam pri uvoľňovaní hladkého svalstva a ciev, ktoré vedú do penisu. L-Arginín tak zabezpečuje dobré prekrvenie penisu a zlepšuje produkciu a kvalitu spermií. Na tomto procese sa podieľa aj aminokyseliny L-Lysin. Tiež vplýva aj na rýchlu a efektívnu regeneráciu po sexe.

Extrakt kotvičníka zemného ovplyvňuje hladinu testosterónu. Testosterón ako mužský pohlavný hormón ovplyvňuje napríklad fyzickú silu, či výkonnosť. Extrakt rastliny maca stimuluje tvorbu energie, ktorá je pri celom akte veľmi dôležitá. Rovnako má maca veľký význam aj pri nedostatočnej tvorbe spermií, či impotencii. Okrem toho medzi účinné látky v tomto prípravku patria aminokyseliny L-Citrulín, či L-Ornitín. Ak teda máte problém s erekciou takýto prípravok ho môže účinne vyriešiť a navrátiť vám mužnosť.

Aké sú výhody prípravku EREXAN Standard?

Základnou výhodou tohto produktu je podpora erekcie a samotnej tvrdosti penisu, vďaka čomu zlepšuje celkový sexuálny zážitok pre oboch partnerov. Prípravok je vysoko koncentrovaný a je potrebné ho užiť 60 minút pred pohlavným stykom. Jedno balenie tohto prípravku obsahuje 15 kapsúl, ktoré sú zložené predovšetkým z aminokyselín a látok rastlinného pôvodu.

Čo sa týka účinnosti tohto prípravku, vďaka vysokej miere koncentrovanosti môžete očakávať rýchlo prichádzajúcu tvrdú erekciu aj bez predchádzajúceho dlhodobého používania. Prípravok predlžuje trvanie pohlavného styku a tiež podporuje rýchle zotavenie po milovaní, vďaka čomu môžete rozkoš viackrát opakovať. Užívanie tohto prípravku je nesmierne jednoduché. Stačí len užiť jednu kapsulu 60 minút pred pohlavným stykom a zapiť dostatkom vody.

?Denná dávka stanovená pre bežného človeka sú 2 kapsuly a nemala by sa prekročiť, inak môžu nastať vážne vedľajšie účinky.