Chcete obdarovať svojich blízkych nejakým darčekom pod vianočný stromček, ale stále premýšľate nad tým, čo by ich potešilo? Darujte zdravie, ktoré je práve v tejto dobe o to viac vzácnejšie alebo krásu, ktorej sa poteší každý.

1. Pamätajte, že Vianoce sú predovšetkým o rodine

Jednou z foriem, ako darovať svojim blízkym pod vianočný stromček zdravie alebo krásu, je formou výživových doplnkov. Či už vaša mama, otec, súrodenci alebo starí rodičia majú pevné zdravie alebo nie, podporiť ho formou vitamínov a výživových doplnkov určite nebude na škodu, a to práve v tomto pandemickom období. Preto im pokojne venujte vitamíny alebo výživové doplnky na kĺby, podporu vlasov, vypnutie pleti, imunitu, chudnutie alebo výživové doplnky na pamäť. Hoci je pravda, že Vianoce sú predovšetkým o rodine a o čase s blízkymi, avšak malému darčeku sa určite poteší každý.

2. Nech vám krásny úsmev na tvárach ostane aj v ďalšom roku

Pekný a zdravý úsmev je polovica úspechu, obzvlášť vtedy, ak ho darujete vy. Preto vstúpte do nového roka s krásnym, ale najmä zdravým úsmevom, ktorý môžete rovnako darovať formou darčekovej poukážky. Zvoľte si buď darčekovú poukážku na dentálnu hygienu, ktorá je veľmi dôležitá v prípade zdravia ústnej dutiny alebo darčekovú poukážku na šetrné bielenie zubov, vďaka ktorým budú mať vaši blízki krásny hollywoodsky úsmev. Prípadne to môžete pokojne spojiť do jednej a darovať svojmu blízkemu darčekovú poukážku, ktorá bude zahŕňať aj bielenie zubov aj dentálnu hygienu. Ak k takému darčeku pribalíte aj profesionálnu zubnú kefku, a to či už manuálnu alebo elektrickú, a sadu zubných pást s fluoridom, určite sa váš blízky poteší.

beautiful-woman-giving-gift-voucher

3. Odpočiňte si a načerpajte novú silu do nového roka

Dva pomerne hektické a náročné roky, počas ktorých nikto z nás nevedel, čo môže očakávať, sú za nami. Aj stres a napätie však môžu do života zdravého človeka priniesť rôzne problémy či choroby, ktoré vyplávajú na povrch. Preto venujte svojim blízkym čas pre seba, a to napríklad v podobe darčekovej poukážky na profesionálnu masáž tela či tváre, prípadne na čistenie pleti. Vaše mamy, sestry, kamarátky určite poteší aj darčeková poukážka na manikúru, pedikúru či úpravu vlasov alebo obočia. Pri darčekových poukážkach zvoľte skôr variant s voľným výberom termínu než s konkrétnym dátumom.

4. Vkročte do nového roka tou správnou nohou

Vstúpiť do nového roka s čistým svedomím a najmä tou „správnou“ nohou je veľmi dôležité. Nechajte všetky starosti a problémy v tom starom roku a v novom začnite odznova. Avšak vstúpiť tou správnou, ale zdravou nohou je o to príjemnejšie a menej bolestivé. Preto darujte pod vianočným stromčekom sebavedomie v podobe pekných, silných a zdravých nôh formou darčekovej poukážky na zákrok, ktorý jej prinavráti nohám zdravie a krásu. Pretože problém s kŕčovými žilami nie je len estetický problém, práve naopak, ide o veľmi závažné ochorenie, ktoré je potrebné odstrániť, aby sa stav pacienta neskomplikoval ešte viac.

5. Nech vianočný čas zahojí všetky rany

Byť v kruhu najbližších počas vianočných sviatkov a tešiť sa z prítomnosti tých, ktorých máte najradšej, dokáže skutočne zahojiť všetky rany na duši. Ale čo v prípade skutočných rán? Zväčša práve starší ľudia môžu mať s hojením rán veľké problémy, prípadne ľudia, ktorí majú nejaké chronické ochorenie. V tom prípade ich pokojne obdarujte liečivými masťami alebo hojivými roztokmi s nízkym pH, vďaka ktorým sa ich rany budú liečiť rýchlejšie a bezbolestne.

gifts-boxes-set-gifts-christmas-birthday-new-year-boxes-are-packed-elegant-paper-decorated-with-ribbons

6. Majte pokojné Vianoce a bezpečný nový rok

Ako sa hovorí: „Ako na Nový rok, tak po celý rok.“ a ak sa tohto príslovia držíte aj vy, potom by ste mali myslieť najmä na šťastný a bezpečný vstup do nového roka, ktorý sa týka aj zdravia a momentálnej situácie ohľadom vírusu Covid-19. Ak vám záleží na zdraví vašich blízkych a najmä starých rodičov, potom ich pokojne obdarujte balíčkom, ktorý bude obsahovať napríklad výživové doplnky na podporu imunity, teplé ponožky a pomôcky na ochranu pred koronavírusom – čiže balíček s respirátormi alebo rúškami, s dezinfekciou na ruky a antigénovými testami. Samozrejme, do takého balíčka môžete vložiť aj nejaké ovocie, zdravé sladkosti či darček, ktorý poteší aj dušu – napríklad dobrú knihu.

Či už zvolíte zdravie v podobe darčekovej poukážky, konkrétny darček alebo venujete svoj drahocenný čas svojim blízkym, určite si vianočné sviatky užite v zdraví a šťastí a vstúpte do nového roka s úsmevom na perách.