Žena po hádke niekoľkokrát bodla partnera, vyhrážala sa mu aj usmrtením

0
14

1.3.2021 (Webnoviny.sk) – Žena v Bratislave po hádke bodla svojho partnera niekoľkokrát do nohy. „Poverený príslušník Policajného zboru začal trestné stíhanie pre trestný čin nebezpečného vyhrážania a trestný čin ublíženia na zdraví,” uviedla bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Polícia v nedeľu 28. februára prijala na linke 158 oznámenie, podľa ktorého žena napadla nožom svojho priateľa v treťom bratislavskom okrese. „Na miesto bola okamžite vyslaná hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorá hodnovernosť oznámenia potvrdila,” doplnila polícia.

Podľa doposiaľ zistených informácií žena po slovnej hádke so svojím 43-ročným partnerom nezvládla situáciu a muža viackrát bodla do stehna pravej nohy. Pri napadnutí sa mu údajne aj slovne vyhrážala usmrtením. Útok si vyžiadal lekárske ošetrenie muža a jeho prevoz do nemocnice.

„Žena na mieste dobrovoľne vydala hliadke Policajného zboru zatvárací nožík s dĺžkou čepele zhruba 10 centimetrov. Dychová skúška u nej skončila s pozitívnym výsledkom 1,90 promile alkoholu v krvi,” uviedla polícia. Policajti ženu zadržali a predviedli na najbližšie policajné oddelenie. V prípade preukázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Viac k témam: alkohol, útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena po hádke niekoľkokrát bodla partnera, vyhrážala sa mu aj usmrtením © SITA Všetky práva vyhradené.