Primátorke Skalice potvrdili koronavírus, mierne príznaky sa jej v karanténe zhoršili

0
18

11.3.2021 (Webnoviny.sk) – Primátorka Skalice a poslankyňa Národnej rady SR Anna Mierna bola pozitívne testovaná na COVID-19 a už tretí deň je v karanténe. Antigénové testovanie absolvovala s miernymi príznakmi, dnes má už príznaky intenzívnejšie. Informovala o tom na sociálnej sieti s tým, že prednostne sa zaočkovať nedala.

Okres Skalica patril od začiatku fungovania COVID automatu medzi najlepšie v Trnavskom kraji. V tomto týždni je spolu so susedným okresom Senica bordový, všetky ďalšie okresy v kraji sú čierne. Od pondelka 15. marca bude po zhoršení situácie aj Skalica spolu so Senicou zaradená medzi čierne okresy.

Viac o téme: Koronavírus

Anna Mierna je primátorkou Skalice prvé volebné obdobie, predtým bola súčasťou vedenia Trnavského samosprávneho kraja. V minuloročných parlamentných voľbách bola zvolená za poslankyňu Národnej rady SR za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.

Viac k témam: karanténa, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátorke Skalice potvrdili koronavírus, mierne príznaky sa jej v karanténe zhoršili © SITA Všetky práva vyhradené.