Pollák vyzval Matoviča, aby začal rozmýšľať nad odvolaním Sulíka a kritizuje aj kilečko

0
11

7.1.2021 (Webnoviny.sk) – Europoslanec Peter Pollák (OĽaNO) si myslí, že je načase odvolať ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že Sulík je nielen bezcitný, ale aj neschopný.

Podľa Polláka sa Sulík celý čas tváril ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Vyzval preto predsedu vlády SR Igora Matoviča (OĽaNO), aby začal intenzívne rozmýšľať nad jeho odvolaním.

„Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii COVID-19. Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal. Jeho najslávnejšie kilečko v čase krízy nepomohlo žiadnej firme zmierniť výpadky ich príjmov.“ pokračoval Pollák o Sulíkovi.

Vrcholom „drzosti“ je podľa Polláka aj „sabotovanie“ nákupu antigénových testov.

Viac k témam: minister hospodárstva SR, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Pollák vyzval Matoviča, aby začal rozmýšľať nad odvolaním Sulíka a kritizuje aj kilečko © SITA Všetky práva vyhradené.