Pellegrini a Sulík sa dostali do slovnej prestrelky, hovorili aj o videonahrávke s Ficom a Kaliňákom

0
24

29.10.2021 (Webnoviny.sk) – Minister hospodárstva a predseda strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík a líder strany Hlas-SD Peter Pellegrini sa vo štvrtkovej diskusnej relácii Na hrane televízie Joj dostali do slovnej prestrelky. Bolo to v momente, keď bývalý premiér, otvoril otázku ranča, ktorý Sulík kúpil v Austrálii a má jeho nadobudnutie vysvetliť na parlamentnom výbore pre nezlučiteľnosť funkcií.

Sulík kritiku opätoval vyjadrením, že Pellegrini by mal vysvetľovať vyšetrovateľom svoj údajný úplatok 150-tisíc eur, o čom mal vypovedať bývalý šéf Finančnej správy. „Čo si tu dovoľujete!“ ohradil sa Pellegrini. „Čo ste nervózny!“ reagoval zase Sulík a Pellegrini odpovedal, že je kľudný.

O zverejnených videách z chaty, na ktorej sa stretávali predstavitelia Smeru-SD Robert Fico a Robert Kaliňák s advokátom Marekom Parom, so synom policajného exprezidenta Tibora Gašpara, ako aj s oligarchom Miroslavom Bödörom, sa Sulík a Pellegrini zhodli, že spomínané nahrávky „nemali uzrieť svetlo sveta“.

Šéf Hlasu-SD povedal, že ak sa polícia snažila odhaliť trestný čin pytliactva a popri tom sa jej podarilo nahrať niečo iné, čo sa netýkalo trestného činu, tak bola povinná všetko vymazať. Podľa Sulíka Robertovia (Fico a Kaliňák – pozn. SITA) už nadobro „prestanú pytliačiť“, lebo vedia, že im to neprospieva.

Viac k témam: Minister hospodárstva SR, Predseda strany Hlas-SD, Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Pellegrini a Sulík sa dostali do slovnej prestrelky, hovorili aj o videonahrávke s Ficom a Kaliňákom © SITA Všetky práva vyhradené.