Nechutí vám voda? Ozvláštnite ju!

S podobným označením

Jednoduchý recept na krémovú brokolicovú polievku

Ak ste fanúšikom krémových polievok, túto lahodnú polievku si okamžite zamilujete. Tento recept na krémovú brokolicovú polievku je veľmi jednoduchý, rýchly a premení obyčajnú brokolicu...

Bolesť na hrudi nemusí byť vždy od chrbtice

Bolesť a pichanie na hrudi môžu zapríčiňovať viaceré ochorenia. Kým niektoré príčiny sú menej závažné, iné môžu byť príznakom vážneho a život ohrozujúceho problému....

Viete, čo všetko môže spôsobiť zlý pitný režim?

Voda je veľmi dôležitá pre celkové zdravie človeka. Pomáha udržiavať všetky telesné funkcie v dobrej kondícii. V ľudskom tele sa nachádza asi 60 %...

Cítite sa po každom jedle ako balón? Vyskúšajte týchto 5 potravín proti nafukovaniu!

Nafúknuté bruško nielenže znepríjemňuje život, ale môže byť dokonca príznakom zdravotných problémov. Najčastejšie je však zapríčinené zlým výberom potravín, ktoré spôsobujú nielen vonkajšie, ale...

Ľudské telo tvorí v priemere 60 – 70 % vody. Napriek tomu, väčšina z nás má problém s optimálnym príjmom vody. Máte však problém s tým, že vám čistá voda nechutí? Alebo neviete koľko vody by ste mali za deň vypiť?

Mnoho ľudí tento problém rieši kávou alebo sladkými vodami. Avšak, káva odvodňuje a sladké vody sú nadupané množstvom umelých farbív a cukru. Ako teda docieliť, aby bola vám voda začala chutiť? Máme pre vás 5 tipov, ako ju ozvláštniť, aby bola zdravá!

Citrón

Úplne základným spôsobom, ako si vodu trochu dochutiť bez umelých aditív, je obyčajný citrón. Vaša voda tak bude nielen chutiť dobre, ale aj príjemne voňať. Je pre vás citrón príliš kyslý? Stavte na jemnejšiu chuť pomaranča alebo limetky.

voda s citronom a matou

Mäta

Máte radi výraznú arómu? Ak máte po ruke listy z čerstvej mäty, šup s nimi do vody. Pridanou hodnotou pre vás bude aj svieži dych.

Drobné ovocie

Antioxidantov nemá naše telo nikdy dosť! Jemnú chuť a vôňu vie okrem citrusov vode dodať aj drobné lesné ovocie. Brusnice, černice, viničky, maliny či čučoriedky. S farbami aj voda chutí lepšie!

voda dochutena malinou

Zázvor a med

Potrebujete podporiť imunitu? Pridajte vo vaše klasickej citrónovej vody zázvor a citrón. Práve táto kombinácia je ideálna počas celého roka. Nielen počas príjemných letných dní, ale aj v daždivom a chladnom počasí.

voda ochutena citronom zazvorom a medom

Uhorka

Toto vodné ozvláštnenie nie je pre každého. Buď patríte medzi tých, ktorí vodu s uhorkou, prípadne citrónom, majú radi, alebo ju kategoricky nenávidia. Avšak, uhorka dodá vašej vode špecifickú vôňu a chuť, ktorú viete rozhodne zmierniť aj niekoľkými kvapkami citróna.

voda s uhorkou a citronom

Je jedno, či chcete len zmeniť vašu dennú rutinu, alebo potrebujete nápoj, ktorý bude v harmónii s vašou zdravou životosprávou. Pretože týchto 5 spôsobov, ako poháru vody dodáte šmrnc, je pre vás ideálnych. Neváhajte a vychutnajte si chuť a arómu (takmer) čistej vody hneď teraz!

Odporúčame

Slovensko napreduje v digitalizácii súdnictva, obsadili sme popredné priečky v rámci EÚ

Slabým miestom však naďalej zostáva vnímanie nezávislosti súdnictva verejnosťou.

Trávenie voľného času pred televíziou či tabletom sa odrazilo na pohybových zručnostiach detí, tie čoraz častejšie nevedia narábať s loptou

Z aktívneho trávenia voľného času sú najobľúbenejšie výlety a pobyt v prírode, ktorým sa často venuje 43 percent a občas 42 percent rodičov.

Vo štvrtok bude pokračovať proces v kauze prípravy vraždy podnikateľky Volzovej

Okresný súd Bratislava II tento prípad pojednáva od mája 2019.

Ukrajina vstúpi do EÚ najskôr o 15 rokov. Ak niekto tvrdí niečo iné, podľa francúzskeho ministra klame a zavádza

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj trvá na okamžitom začatí procesu smerujúceho k plnému členstvu Ukrajiny v EÚ.

Odporúčané články