KDH je zhrozené z prepojenia zločinu so štátom, nastupujúca generácia musí urobiť poriadok

0
121

19.8.2019 (Webnoviny.sk) – S hrôzou zisťujeme, ako fungovalo prepojenie zločinu so štátom a kto všetko tomu slúžil, to je veľmi zlá správa. Tak reaguje Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) na zverejnenú komunikáciu Mariana K. s Alenou Zs.

Dobrá správa je, že nikdy nie je neskoro začať odznovu. Slovensko je krásne, Slovensko je západoeurópska civilizácia, sme povinní kvôli sebe, ale hlavne v záujme nastupujúcich generácií urobiť poriadny poriadok. Poriadny poriadok a začať odznovu.Tridsiate výročie Novembra 1989 je symbolické a intenzívne nás k tomu pozýva. Veríme, že to zvládneme a všelijakí Kočnerovia, Bašternákovia, Vadalovia už nebudú paralyzovať našu spoločnosť,” uvádza sa v stanovisku KDH, ktoré agentúre SITA poskytol jeho hovorca Stano Župa.

Ľudová strana Naše Slovensko mala byť zárukou pre záchranu Ficovej vlády. Marian K. im mal vybaviť, že ich Najvyšší súd SR neoznačí za fašistickú stranu. Informuje o tom portál aktuality.sk. Threema odkrýva, že Robert Fico a jeho vláda mohli po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, teda v čase masových protestov, počítať s podporou Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko.

Desiateho marca 2018 píše Marian K. Alene Zs. správu, v ktorej tvrdí, že Kotleba podrží Ficovu vládu. A dodáva: „Som vybavil, že NS SR (Najvyšší súd Slovenskej republiky, pozn. red.) pošle do p..e Čižnárovo podanie na zrušenie ich strany. Súd povie, že nie sú fašisti. Tak sú mi niečo dlžní. Vidím dopredu pár krokov,“ tvrdí Marian K.

Viac k témam: Kočner komunikácia Threema
Zdroj: Webnoviny.sk – KDH je zhrozené z prepojenia zločinu so štátom, nastupujúca generácia musí urobiť poriadok © SITA Všetky práva vyhradené.