Politici sa môžu využitím práva na odpoveď aj zosmiešniť, tvrdí Múdry

Parlament schválil novelu zákona o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve, ktorú na rokovanie pléna ešte začiatkom roka predložil poslanec Národnej rady SR za Smer-SD Dušan Jarjabek. 

Prezidentka Čaputová ocenila Lex Žitný ostrov aj zálohovanie pet fliaš, na...

László Sólymos ocenil, že ministerstvo životného prostredia našlo partnera v Prezidentskom paláci a sa problematika životného prostredia sa dostáva do popredia celosvetovo.

Foto: Zlodeja prichytil pri čine majiteľ auta, z BMW ho museli...

Muža obvinili z krádeže v štádiu pokusu, za čo mu hrozí až dvojročný trest.

Jurajovi zvýšili trest za zabitie Henryho v Bratislave, súd vyhovel návrhu...

Krajský súd v Bratislave v kauze smrti filipínskeho občana Henryho Acordu vyhovel návrhu prokuratúry.

GEFCO oslavuje 15 rokov na slovenskom trhu, dva roky geo-regiónu Česká...

GEFCO Slovakia oslávi v tomto roku 15-ročné jubileum od svojho založenia. Výsledky v roku 2018 potvrdili pozitívny trend, spoločnosť zvýšila v priebehu dvoch rokov obrat o 16 %. Kľúčovým sektorom zostáva pre slovenské GEFCO oblasť automobilového priemyslu, v septembri rozšíria klientské portfólio o nové značky Opel a Renault. Úspešná je i stratégia diverzifikácie portfólia do oblastí mimo automotive. Rozširovanie ponúkaných služieb je sprevádzané masívnymi investíciami do nových železničných vagónov, ťahačov i návesov.

Politici budú mať právo na odpoveď, novela tlačového zákona zavedie aj...

Parlament v utorok  schválil novelu zákona o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve, ktorú na rokovanie pléna ešte začiatkom roka predložil poslanec Národnej rady SR za Smer-SD Dušan Jarjabek.

TOP 5 najčítanejšie