Tipy na originálne a zdravé vianočné darčeky!

0
785
minimalisticke vianocne balenie darcekov

POZOR, do Vianoc ostávajú už len tri týždne! Myslíte, že je už vhodný čas na zamyslenie sa, ako by ste obdarovali svojich blízkych? Keďže dodacia lehota všetkých obchodov sa každým dňom k najkrajšiemu sviatku v roku predlžuje, máme pre vás tipy na jedinečné vianočné darčeky pre vašich blízkych, ktoré sa len tak často nevidia!

Starostlivosť o pleť

Keďže kozmetika je pomerne drahá, každá žena, pravdepodobne, túži po tom, aby si pod vianočným stromčekom našla svoju obľúbenú dekoratívnu kozmetiku, pomocou ktorej získa krásnu pleť. Avšak, čo poviete, milí páni, na malé prekvapenie? Omlaďte svoju polovičku prostredníctvom depigmentačného krému, ktorý zjednotí celú pleť do najmenších detailov!

zenske ruky si nanasaju krem na pigmentove skvrny

Thajská masáž

Starostlivosť o pleť je už darovali? Je na čase postarať sa aj o telo! Tento typ darčeka sa hodí rovnako pre pánov, ako pre dámy. Navyše, luxusná thajská masáž je ideálnym spôsobom, ako romanticky prežiť popoludnie po náročnom dni v práci v blízkosti vašej polovičky. Neváhajte a objednajte si termín vašej párovej masáže hneď teraz!

zena na luxusnej thajskej masazi

Zdravý životný štýl

Pýtate sa, ako môžete niekomu darovať zdravý životný štýl? Úplne jednoducho! Úplne vám na to postačí odborník v klinike pre zdravú stravu, ktorý vás naučí, ako na zdravý životný štýl. Nastaví vám unikátny zdravý jedálniček na mieru bez dodržiavania hladovky!

nutricne ranajky v miske s ovocim a zeleninou

Operácia kŕčových žíl

Ďalšou skrášľovacou procedúrou je starostlivosť o vaše nohy. Samozrejme, že možností, ako to urobiť je veľa. Jednými z nich sú už spomínaná masáž v podobe reflexnej masáže nôh a odstránenie estetických farebných nedokonalostí prostredníctvom depigmentačného krému. Čo však v prípade, že vášho blízkeho trápia nepríjemné kŕčové žily? Odborná starostlivosť v špecializovanej klinike!

zenske nohy bez krcovych zil na posteli s kavou

Dentálna starostlivosť

No a napokon, jedným z najpopulárnejších darčekov zo sekcie UŽITOČNÉ je aj poctivá dentálna hygiena. A keby toho nebolo málo, zakomponujte k tomuto jedinečnému darčeku aj unikátne bielenie zubov bez peroxidu vodíka v rámci ALL INCLUSIVE balíčka. Darujte svojim blízkym žiarivo biely a zdravý úsmev!

mlady muz s kranym ziarivo bielym usmevom