Odstráňte kŕčové žily v najmodernejšej klinike s unikátnym vybavením na Slovensku

0
1171

V Blumental Clinic odborníci riešia všetky formy kŕčových žíl, od najmenších metličkovitých varixov až po rozsiahlejšie formy. Základom úspešnej liečby je dôkladné vyšetrenie, na základe ktorého sa stanoví ďalší liečebný postup kŕčových žíl. Klinika klientom tak poskytuje kvalifikované a profesionálne služby, dostatok informácií, potrebnú starostlivosť a dôslednú komunikáciu v oblasti varixov.

Odborný špecialisti v Blumental Clinic majú k dispozícii najmodernejšie prístroje a zariadenia, vďaka ktorým dokážu zabezpečiť rýchlejšiu, účinnejšiu a pohodlnejšiu liečbu a odstránenie kŕčových žíl. Ambulancie sú vybavené podľa najvyšších medicínskych štandardov.

Spýtajte sa na radu odborníka

Jediná a unikátna klinika na Slovensku

Blumental Clinic je špecializovanou a zároveň jedinou klinikou v celej Slovenskej a Českej republike, ktorá vlastní a pracuje so špičkovo vybaveným laserom – Cryolaser  QUANTA Light C EVO. Ide o unikátny laser s dlhým a krátkym pulzom. Séria Quanta Light EVO má viacnásobné vlnové dĺžky pre najvyššie výzvy v oblasti laserových aplikácií. Bola vyvinutá tak, aby uspokojila potreby každej klinickej ambulancie so schopnosťou vykonávať najširšiu škálu dermatologických a estetických procedúr.

Ambulantne a bezbolestne

Blumental Clinic sa špecializuje na operáciu kŕčových žíl pomocou najmodernejšej laserovej techniky, ktorá používa špeciálne optické vlákno a ultrasonografický prístroj pre navigovanie zákrokov. Tieto najmodernejšie optické vlákna, oproti starším verziám, umožňujú použiť výrazne nižšie dávky energie, a vďaka tomu výraznou mierou minimalizujú možné vedľajšie nepriaznivé účinky liečby a zaručujú kratšiu dobu rekonvalescencie. Problému kŕčových žíl na nohách sa jednoducho zbavíte ambulantne a bezbolestne.

Krcove zily

Chcete zdravé a krásne nohy?

Už len chvíľa Vás delí od dokonalých nôh bez kŕčových žíl, ktoré sa nebudete hanbiť ukázať. Neváhajte kontaktovať Blumental Clinic poradňu, kde vám špecialisti ochotne pomôžu.