Dajte zbohom hnedým škvrnám ešte pred dovolenkou!

0
1035
Woman applying face cream

Chystáte sa na letnú dovolenku, no trápia vás pigmentové škvrny? Alebo jazvy po akné či operácii? Skúšali ste už niekoľko produktov, no žiaden nedosiahol požadovaný efekt? Máme pre vás efektívne riešenie v podobe depigmentačného prípravku Lipogel K5 proti hnedým škvrnám!

viber image 2019 06 28 09 49 14 - Dajte zbohom hnedým škvrnám ešte pred dovolenkou!

Faktory podmieňujúce vznik pigmentových škvŕn

K5 Lipogel je ľahko parfumovaná a alergénová formula, ktorú spotrebitelia mimoriadne oceňujú najmä v horúcich letných mesiacoch. Má rýchly a efektívny zosvetľujúci účinok na hnedé pigmentové škvrny na koži.

Tieto tmavé fliačiky sú väčšinou situované na rukách, tvári a krku. Pigmentové škvrny sú spôsobené mnohými faktormi, ako nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu, vek, užívanie hormonálnej antikoncepcie či akné.

Aktívne zložky K5

Zosvetlenie prostredníctvom Lipogelu K5 je spôsobené vďaka synergii dvoch aktívnych látok – patentovanej aktívnej zložky pidobenzónkyseliny salicylovej. Práve prvá zo spomínaných látok zabraňuje vzniku kožných fľakov a hyperpigmentácie. V prvej fáze sa Pidobenzón vstrebáva do kože. V druhej fáze sa kombinuje s vodou z pokožky a začína s jej pôsobením.

Kyselina salicylová má zasa mierny peelingový účinok, čím sa urýchľuje a depigmentačný účinok pidobenzónu. Najväčšou výhodou Lipogelu K5 je, že ľudia liečení pleťovými vodami na báze Pidobenzonu dosiahli viditeľné výsledky s úplnou neprítomnosťou významných vedľajších účinkov vrátane sčervenania, pálenia, podráždenia.

product1 1 - Dajte zbohom hnedým škvrnám ešte pred dovolenkou!

Ako sa K5 používa?

Používanie Lipogelu K5 je naozaj maximálne jednoduché! Pred tým, ako začnete gél používať, by ste si mali postihnutú časť vyčistiť. Na pokrytie hnedých škvŕn vám stačí naniesť dostatočné množstvo gélu, ktorý následne poctivo vmasírujte do pokožky až kým sa nevstrebe. Navyše, lipogel K5 môžete naniesť aj pod váš make-up, aby mohol pôsobiť počas celého dňa!

Viditeľné výsledky

Tento proces by ste mali opakovať dvakrát denne po dobu 6-8 týždňov. Aj keď výsledky budú viditeľné už v 3-4 týždni, s liečbou by ste mali pokračovať až dokonca. Prečo je to tak? Pretože vaša pokožka po zosvetlení potrebuje určitý čas na stabilizáciu procesu depigmentácie.

Chcete si užívať leto naplno aj s krásnou, zdravousviežou pokožkou? Lipogel K5 si teraz môžete objednať aj online. A to, rýchlojednoducho pomocou objednávkového formulára!

Spýtajte sa na radu odborníka