Vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto zoženiete online!

0
797
krasne zabalene vienocne darceky

Keďže väčšina e-shopov už vaše fyzické vianočné darčeky nestihne doručiť do Vianoc, mali by ste začať uvažovať nad alternatívnymi darčekmi. A čo môže byť lepšie než darovať pod stromček zdravie pre vašich najbližších?! Preto sme zostavili krátky zoznam našich TOP vianočných darčekov, ktoré môžete darovať v podobe darčekového poukazu!

TIP 1: Krásne nohy

Nemáte darček pre vašu nežnejšiu polovičku? V prípade, že ju trápi pocit ťažkých a unavených nôh, je práve ten správny čas začať konať. Veď ktorá z nás by netúžila po krásnych nohách bez kŕčových žíl?

Spýtajte sa na radu odborníka

TIP 2: Zdravý životný štýl

Vianoce sú sviatkom, ktorý je nielen o darčekoch, ale aj o vynikajúcom jedle. Avšak, kto z nás to cez sviatky s jedlom nepreženie, však? Aj preto si každý po štedrej nádielke kalórií dáva novoročné predsavzatie schudnúťzdravšie sa stravovať. Vy však tieto Vianoce môžete darovať aj zdravie v podobe úpravy jedálnička a cvičebného plánu šitého na mieru.

TIP 3: Biele a zdravé zuby

Krása vychádza nielen z nášho vnútra, ale aj zovňajšku. A krásu do nám do veľkej miery pridáva aj žiarivo biely úsmev. Tieto Vianoce preto môžete obdarovať svojich blízkych aj praktickým darčekom. Takým môže byť aj darovanie darčekového poukazu na bielenie zubov bez peroxidu vodíka alebo poctivú dentálnu hygienu.

dental brothers banner web - Vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto zoženiete online!

TIP 4: Bezchybná pleť

Zháňate posledný darček pre vašu mamu, sestru či kamarátku? Všetky ženy túžia po tom, aby boli rozmaznávané s čím sa nevyhnutne spája skin care. Všetky jazvičky po akné či nedostatky v podobe pigmentových škvŕn rýchlo a efektívne napraví zázračný depigmentačný krém. Preto neváhajte a darujte mladosť!

Spýtajte sa na radu odborníka

TIP 5: Starostlivosť o telo

Ubolené telo, migrény či celulitídu zase dokážu rýchlo vyliečiť a odstrániť šikovné ruky masérov. Ďalším vynikajúcim nápadom je teda tradičná thajská masáž pre kohokoľvek vo vašej rodine. Olejová, reflexná, kokosová, bylinková alebo hlavy, chrbta, nôh či chodidiel. Výber už zostáva len na vás!

thai massage banner web - Vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto zoženiete online!

TIP 6: Pre najstarších

Výživové doplnky sú tiež vynikajúcim spôsobom, ako obdarovať našich najstarších členov rodiny. Potrebujete výživový doplnok na posilnenie pamäte či navrátenie kvality života po cievnej mozgovej príhode? Všetko je možné objednať dnes a darovať pod stromček darčekový poukaz na mesačnú, polročnú či ročnú starostlivosť o našich starkých. Nielenže minimalizujete ich výdavky z už aj tak nízkeho dôchodku, ale potešíte zároveň.

Spýtajte sa na radu odborníka