Chcete byť do leta fit? Vyskúšajte metódu 70:30!

0
771
body clinic speciaizovana klinika pre zdravie a zdravu vyzivu

Zarezervovali ste si už termín pre vašu letnú dovolenku? Máte obavy z toho, ako budete vyzerať v bikinách? Každý väčšinou chudne na poslednú chvíľu a hľadá spôsoby, ako schudnúť rýchlo. Expresne rýchlo! To je aj dôvod, prečo sa ľudia často rozhodnú využívať síce rýchle, no nie veľmi efektívne spôsoby chudnutia. 

Prečo pri chudnutí zlyhávame?

Aj keď tabletky a nápoje na chudnutie, nezdravé diéty a hladovky či iné prípravky na chudnutie na nejaký čas skutočne fungujú, vždy ide len o krátkodobé riešenie. Po čase sa väčšina z nás opustí, prestane dodržiavať zásady zdravej stravy a na rad prichádza neželaný „jojo efekt“. Ak však naozaj chcete schudnúť, nestačí len držať diétu a stráviť hodiny v posilňovni. Musíte predovšetkým zmeniť váš životný štýl!

Strava je 70 % úspechu

Áno, je to skutočne tak! Aj najmenšia úprava stravy dokáže na váhe urobiť zázraky. Najmä ak je váš jedálniček na chudnutie prispôsobený akurát pre váš organizmus i aktuálny životný štýl. Ako však vytvoriť jedlá na chudnutie tak, aby dosahovali požadované nutričné hodnoty a boli zároveň chutné aj zdravé? Najistejším riešením je využitie služieb profesionálnej kliniky pre zdravie a zdravú výživu Body Clinic!

nutricni poradcovia specializovanej kliniky pre dzarvu vyzivu body clinic

Výživoví poradcovia

Nutriční poradcovia v Body Clinic sú si vedomí toho, že každý z ich klientov je jedinečný a ich organizmus originálny. Vedia aj to, že zmena životného štýlu nie je vôbec jednoduchá. Preto vytvárajú unikátne nutričné balíky vhodné len pre vás. Najväčšou výhodou poradenských služieb v oblasti zdravej výživy Body Clinic je, že prebiehajú na báze aktívnej komunikácie nielen osobne, ale aj online.

Postačí vám 30 % cvičenia

Bez vetra sa ani lístok na strome nepohne! Presne to platí aj v prípade chudnutia. Úprava stravy na zdravú a vyváženú v spojení s unikátnym fitness programom dokáže nahradiť všetky nezmyselné lieky na chudnutie. Body Clinic tak zaručí, že vaša strata váhy bude výsledkom len a len zdravého chudnutia – bez nebezpečných diét alebo hodín strávených v posilňovni.

Body Clinic pomáha svojim klientom nielen efektívne schudnúť, ale čo je dôležitejšie, pomáha im cítiť sa fit. Individuálne jedálne lístky a cvičebné programy vám poradcovia nastavia tak, aby ich klienti schudli a udržali si svoju váhu už navždy. Chcete sa dozvedieť viac? Chcete sa dozvedieť viac? Rezervujte si termín vašej úvodnej konzultácie ešte dnes a využite AKCIU 1+1 na Základný nutričný balík!